لینک فایل(پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی در بهبود یادگیری در مدارس)

پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی در بهبود یادگیری در مدارس|47090550|koe|لینک فایل|کِی اُ
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی در بهبود یادگیری در مدارسرا مشاهده می نمایید .

شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات52حجم0/379 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

نظارت و راهنمایی

فرآیندی است كه باعث می‌شود تا عوامل مختلفی كه در كار آموزش مؤثر است برای بهبود مؤثر یادگیری و همچنین كمك لازم به كارآمد شدنِ معلمان آگاهانه به كار گرفته شود .
نظارت و راهنمایی آموزشی ، كلیه‌ی كوشش‌های مسوولانِ برگزیده‌ی مدرسه در راستای فراهم آوردن زمینه‌ی رهبری برای معلمان و سایر كاركنان در جهت اصلاح و بهبود امر تدریس است كه متضمن تشویق ، رشد و پیشرفت حرفه‌ای ، انتخاب و تجدیدنظرهدف‌های‌آموزشی ، مواد و ابزارهای‌آموزشی ،‌ تدریس و ارزشیابی از تدریس است .
همه جامعه‌ها به دنبال بهترین ، مؤثرترین و كارآمدترین شیوه‌ها برای پاسخ‌گویی به نیازهای روزافزون دانش‌آموزان و جامعه‌ی خود می‌باشند .
یكی از بهترین روش‌ها برای ایجاد و نگه‌داشت یك سیستم آموزشی خوب ، تربیت كادر آگاه و متخصص به منظور رهبری سیستم آموزشی است .
در میان گروه رهبران آموزشی ، راهنمای تعلیماتی (آموزشی) از اهمیت به سزایی برخوردار است .

راهنمای تعلیماتی (آموزشی)
نظارت و راهنمایی ، یك فرآیند آموزشی است كه در آن فردی كه دارای علم و مهارت بیشتری می‌باشد ، مسوولیت تربیت و آموزش فرد دیگری را به عهده دارد كه كمتر دارای این عناصر می‌باشد .
در جامعه‌های پیشرفته ؛ مدیران و رهبران آموزش و پرورش ، متخصصان تعلیم و تربیت ، برنامه‌ریزان آموزشی ، محققان تربیتی ، معلمان و راهنمایان آموزشی از كسانی هستند كه در ایجاد یا هماهنگی تغییرات و تحولات ، وظایفی را به عهده دارند . وظیفه‌ی این افراد ایجاد تغییرات و اصلاحات در برنامه‌های آموزشی و انطباق این برنامه‌ها با نیازها و انتظارات دانش‌آموزان و جامعه و هماهنگی آموزش و پرورش با جامعه است . در این میان راهنمایان آموزشی وظایف حساس و مهمی را در چارچوب‌های معینی در آموزش و پرورش به عهده دارند .
وظیفه‌ی اصلی نظارت و راهنمایی تعلیماتی (آموزشی) اصلاح و بهبود وضع آموزشی است .
مسوولیت نظارت و راهنمایی آموزشی در آموزش و پرورش به افراد متخصصی واگذار می‌شود كه با صرف وقت و تلاش فراوان این كار را انجام می‌دهند ، اما نیل به هدف‌های آموزش و پرورش مستلزم همكاری گروه كثیری از متخصصان است كه بدون وجود آنان تحقق هدف‌ها بعید به نظر می‌رسد ، نظارت و راهنماییِ آموزشی یكی از این تخصص‌هاست كه به طور اخص ، افراد معینی در نظام آموزشی هر كشور راهنمایان آموزشی نامیده می‌شوند .

و ...

فهرست مطالب

نظارت و راهنمایی
راهنمای تعلیماتی (آموزشی)
راهنمای آموزشی كیست ؟
خصوصیاتِ شخصی :
مقایسه دو روش :
روشِ اثربخش
روشی دیگر :
وظایف راهنمایان تعلیماتی (آموزشی)
پایان

عنوان : نقش نظارت و راهنمایی در بهبود یادگیری در مدارس

فرمت : پاورپوینت

حجم : 380 کیلوبایت

تعداد صفحات : 52

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"

مطالب دیگر:
دانلود کتاب راز موفقیت اثر آنتونی رابینزمکالمات صوتی عبری - انگلیسی mp3کتاب preparación al diploma de español - nivel C1-C2برنامه تحت اکسل طراحی تیرورق با تکیه گاه ساده (با بارگسترده و بدون سخت کننده عرضی )امنيت شبكه و وب رمزگذاري و رمزگشايي (Secure socket layer) - (SSL)تحقیق جامع درباره ی طراحی سایت با flash و front pageدانلود کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای اثر اسپنسر جانسونبرنامه تحت اکسل طراحی تیر I شکل با تکیه گاه ساده و بارگسترده (1)دوره آموزشی سکوریتی پلاس +Securityپکیج آموزشی زبان مورسدانلود ربات نینجاگرام کرک شده آخرین ورژن 7.6.4.1 | افزایش فالور و لایک رایگان اینستاگرام | پشتیبانیدانلود کتاب هدیه ( موفقیت در زندگی ) اسپنسر جانسوندانلود کتاب صوتی هدیه ( موفقیت در زندگی ) اسپنسر جانسونپنل نمایندگی فروش فالوور و لایک اینستاگرامبه دست آوردن شماره موبایل افراددوره آموزشی دندانه های کلید ثروتتحقیق درمورد ایمنی و ایزوتحقیق پروتئين هاي مثوك حرارتيتحقیق درمورد پالایشگاهتحقیق در مورد مهندسی اقتصاد کشاورزیتحقیق مدیریت مصرف ازت در شرایط شور برای گندمبررسي فرايند فروشويي ميكروبي غبار كوره ريوربدانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن به زبان اصلیتحقیق در مورد پلوئيديتشريح مسائل مطرح شده در كنفرانس درس تكنولوژي سوخت رساني