لینک فایل(پاورپوینت سقف کاذب رابیتس)

پاورپوینت سقف کاذب رابیتس|47090515|koe|لینک فایل|کِی اُ
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت سقف کاذب رابیتسرا مشاهده می نمایید .

دانلود فایل ، در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه


مشخصات فایل
تعداد صفحات30حجم1/727 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

، در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.بخشی از متن:
سقف کاذب رابیتس از پرکاربردترین انواع سقف کاذب است. سازه ی این سقف عموماً از میلگرد و نبشی و رویه آن متشکل از تورهای گالوانیزه و گچ می باشد. نام سقف کاذب رابیتس از تورهای گالوانیزه‌ ی رویه که به آنها رابیتس میگویند اقتباس گردیده است.

سرعت مناسب اجرا، در دسترس بودن مصالح، طرح پذیری بالا و نیروی متخصص فراوان از مزایای انتخاب این سقف محسوب می‌شود. وزن نسبتاً زیاد، مصرف گچ بالا، سرعت اجرای پایین و محدودیت آب وهوا در اجرای لایه گچ از معایب سقف رابیتس به شمار می‌آیند.
سقف کاذب رابیتس نوعی سقف کاذب است كه با استفاده از توری‌های گالوانیزه به نام رابیتس و با زیرسازی متشكل از نبشی و میلگرد كه با استفاده از جوش به یكدیگر متصل می‌شوند، ساخته می‌‌شود.
و...


فهرست مطالب:
مقدمه
تعریف سقف کاذب رابیتس
کاربردها
مزایا و معایب
اجزا تشکیل دهنده
نحوه اجرا
دستگاههای مورد نیاز برای اجرا
هزینه ها
شرایط جوی مناسب
شرایط نگهداری پس از اجرا
توالی اجرا
اجرای صحیح
اجرای اشتباه


این فایل با فرمت پاورپوینت در 30 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.


هدیه محصول:
فایل word معرفی چند نمونه سقف(11صفحه)


"

مطالب دیگر:
🔥بررسی مشترکات مبحث نکاح در اقوال فقهای حنفی و امامی و قانون مدنی ایران🔥بررسی موارد اختلافی نکاح در فقه امامیه و حنفی و قانون مدنی ایران🔥بررسی مشترکات طلاق در فقه امامیه و حنفی و قانون مدنی ایران🔥بررسی موارد اختلافی طلاق در فقه امامیه و حنفی و قانون مدنی ایران🔥بررسی تطبیقی نکاح و طلاق در فقه و حقوق🔥بررسی تطبیقی نکاح دختر باکره بدون اذن ولی🔥پاورپوینت آشنایی با لایه فیزیکی 🔥پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی 🔥پاورپوینت تراكم‌هاي جمعيتي و ساختماني در شهرها 🔥پاورپوینت طراحی محیط و منظر 🔥شرایط اعتبار بیمه طلاق و ساز و کارهای اجرای آن با بیان نظریات🔥پاورپوینت ارزش گذاری به روش ضرایب قیمت 🔥پاورپوینت اهرم مالي و سياست ساختار سرمايه (همراه با مثالهای تشریحی)🔥پاورپوینت تأمین سرمایه 🔥ماهیت حقوقی و پیشینه بیمه طلاق و لزوم حمایت زنان مطلقه با آن🔥پاورپوینت سود باقیمانده (همراه با مثالهای تشریحی)🔥بررسی قابلیت اجرایی بیمه طلاق در نظام حقوقی ایران🔥منابع ، مصادیق و قلمرو نظم عمومی در حقوق ایران🔥جایگاه نظم عمومی در نکاح در حقوق ایران🔥جایگاه نظم عمومی در انحلال نکاح در حقوق ایران🔥بررسی ابعاد و زوایای مدیریت تعالی سازمانی و تشریح مدل سرکوال🔥پاورپوینت ماشينکاری الکتروشيميايی (ECM )🔥پاورپوینت بررسی انرژي بيوماس🔥پاورپوینت آشنایی و بررسی مفاهیم مدارهای مرتبه اول و دوم🔥پاورپوینت نمایش سری فوریه سیگنال های متناوب